Panasonic ERJ-XGNF3000Y
Res Thick Film 01005 300 Ohm 1% 0.031W(1/32W) ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页7 年前
Electro Sonic
相关零件
Res Thick Film 0603 300 Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0201 330 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-XGNF2870Y
Res Thick Film 01005 287 Ohm 1% 0.031W(1/32W) ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-XGNJ331Y
Res Thick Film 01005 330 Ohm 5% 1/32W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-XGNJ271Y
Res Thick Film 01005 270 Ohm 5% 1/32W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 0603 300 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical
描述
Chip Res, 01005, 1%, Halogen-Free Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-XGNF3000Y
Thick Film Resistors - SMD 01005 300ohms 1% Halogen-free