Panasonic ERJ-U1TF68R0U
Res Thick Film 2512 68 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ1TNF68R0U
Res Thick Film 2512 68 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-0768RL
Res Thick Film 2512 68 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 68Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
CRCW Series 2512 68.1 Ohm ±1 % 1 W ±100 ppm/K Thick Film Chip Resistor
PanasonicERJ-1TNF61R9U
Res Thick Film 2512 61.9 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 64.9 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 68ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 68 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 68OHM
Panasonic ERJU1TF68R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Resistor, Thick Film, 68Ohm, 1%, 2512; Resistance:68Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF68R0U