Panasonic ERJ-U1TF6803U
Res Thick Film 2512 680K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Electro Sonic
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Yageo GroupRC2512FK-07680KL
RC FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor 卤1% 卤100ppm/C 680kOhm 1W
TE Connectivity3521680KFT
Res Thick Film 2512 680K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity3521680KFT
PanasonicERJ-1TNF6343U
Res Thick Film 2512 634K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TNF6193U
Res Thick Film 2512 619K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 665K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U1TF6203U
Res Thick Film 2512 620K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 715000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 681K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 680000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 680k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 680KOHM
Panasonic ERJU1TF6803U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 680K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 680kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleran
Res, Thick Film, 680K, 1%, 1W, 2512; Resistance:680Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF6803U