Panasonic ERJ-U1TF6202U
Res Thick Film 2512 62K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Res Thick Film 2512 68.1K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 59K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-0768KL
Res Thick Film 2512 68K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2512FK-0756KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 56kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-0756K2L
2512 56.2K Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resistor
PanasonicERJ-U1TF5602U
Res Thick Film 2512 56K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 62000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 62k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 62 kΩ, 1 W, ±1 %, ERJU1TF6202U
Thick Film Resistors - SMD 2512 1% 62Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 62KOHM
Panasonic ERJU1TF6202U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 62 Kohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF6202U
RES, 62K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 62kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance