Panasonic ERJ-U1TF2203U
Res Thick Film 2512 220K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Farnell
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
Res Thick Film 2512 220K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP2176071-6
Res Thick Film 2512 220K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TNF2003U
Res Thick Film 2512 200K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 200000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TNF2373U
Res Thick Film 2512 237K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 210K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512FK-07220KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 220kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 220K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 221K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 220000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 220k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 220 kΩ, 1 W, ±1 %, ERJU1TF2203U
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 220KOHM
Panasonic ERJU1TF2203U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 220K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 220kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Toleran
Res, Thick Film, 220K, 1%, 1W, 2512; Resistance:220Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF2203U