Panasonic ERJ-U1TF1602U
Res Thick Film 2512 16K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ-S1TF1602U
Res Thick Film 2512 16K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512FK-0715KL
Res Thick Film 2512 15K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2512 15K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 16200ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 16.9K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TNF1502U
Res Thick Film 2512 15K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 16000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Anti-Sulfured Thick Film 2512 16k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 2512 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 16KOHM
Panasonic ERJU1TF1602U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
2512 Chip Resistor 1% 100ppm/C 16kOhm 1W
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 16 Kohm, 1 W, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU1TF1602U
RES, 16K, 1%, 1W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 16kohm; Product Range: ERJU1T Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance