Panasonic ERJ-U1DJ100U
Res Thkflm Anti-sulfurated 2010 10 Ohm 5% SMD
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Master Electronics
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ100U
Res Thick Film 2010 10 Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
750mW Thick Film Resistors 400V ±5% ±200ppm/℃ 10Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-0710RL
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 10Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thick Film Chip Resistor SMD 2010 10 Ohm 5% 0.75W(3/4W) 200ppm/C
Res Thick Film 2010 10 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP2-1879499-5
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
描述
Thick Film Resistors - SMD 2010 5% 10ohm Anti-Sulfur AEC-Q200