Panasonic ERJ-U14F6800U
Res Thick Film 1210 680 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Newark
Farnell
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJP14F6800U
Res Thick Film 1210 680 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 680ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ-14NF6800U
Res Thick Film 1210 680 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14NF6810U
Res Thick Film 1210 681 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 619 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 665ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
描述
Thick Film Resistors - SMD 1210 1% 680ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
1210 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1210 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 680OHM
1210 Chip Resistor 1% 100ppm/C 680Ohm 500mW
Panasonic ERJU14F6800U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Resistor, Thick Film, 680 Ohm, 1%, 1210; Resistance:680Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:500Mw; Resistor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU14F6800U
RES, 680R, 1%, 0.5W, 1210; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 680ohm; Product Range: ERJU14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Tolerance: ± 1%;