Panasonic ERJ-U14F24R0U
Res Thick Film 1210 24 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ-14NF24R0U
Res Thick Film 1210 24 Ohm 1% 1/2W 100ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJP14F24R0U
Res Thick Film 1210 24 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14NF22R1U
Res Thick Film 1210 22.1 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 24.9 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 1210 22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210FR-0722RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 22Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 22.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 24ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Res Anti-Sulfured Thick Film 1210 24 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
1210 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1210 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 24OHM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 24 Ohm, 500 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU14F24R0U
Panasonic ERJU14F24R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 24R, 1%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 24ohm; Product Range: ERJU14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)