Panasonic ERJ-U14F22R0U
Res Thick Film 1210 22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
PanasonicERJP14F22R0U
Res Thick Film 1210 22 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14NF22R0U
Res Thick Film 1210 22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1210FR-0722RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 22Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-14NF20R0U
Res Thick Film 1210 20 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 22ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Panasonic ERJU14F22R0U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Thick Film Resistors - SMD 1210 1% 22ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
RES, 22R, 1%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 22ohm; Product Range: ERJU14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Res, Thick Film, 22R, 1%, 0.5W, 1210; Resistance:22Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:500Mw; Resistor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU14F22R0U