Panasonic ERJ-U12F8203U
Res Thick Film 1812 820K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Newark
Electro Sonic
Farnell
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 820000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1812
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 1812 820K OHM 1% SMD
1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1812 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 820KOHM
Panasonic ERJU12F8203U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES, 820K, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 820 Kohm, 750 Mw, - 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU12F8203U
RES, 820K, 1%, 0.75W, 1812, THICK FILM; Resistor Case Style: 1812 [4532 Metric]; Resistance: 820kohm; Product Range: ERJU12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance T