Panasonic ERJ-U06F4300V
Res Thick Film 0805 430 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
Panasonic
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 430ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ6ENF4300V
Res Thick Film 0805 430 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0805FR-07430RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 430Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 430 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0805FR-07430RL
Res Thick Film 0805 430 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Sulfur Resistant Thick Film 0805 430 Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 430 Ω, 0.125 W, ±1 %, ERJU06F4300V
ERJ SERIES THICK FILM RESISTOR 0805 CASE 430OHMS +/-1% 0.125W +/-100PPM/DEGC
THICK FILM CHIP RESISTOR, ANTI SULFUR,0 / 1%, 430OHM
Panasonic ERJU06F4300V - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 430 Ohm, 125 Mw, - 1%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU06F4300V
RES, 430R, 1%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 430ohm; Product Range: ERJU06 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Resistor Mounting: Surface Mount Device