Panasonic ERJ-U02F7500X
Res Thkflm Anti-sulfurated 0402 750 Ohm 1% SMD
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-0.05%
相关零件
PanasonicERJ-U02F6800X
Res Thick Film 0402 680 Ohm 1% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
PanasonicERJ-U02F8200X
Res Thick Film 0402 820 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 681ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 680 Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
描述
Chip Resistor 1% 200ppm/C 750Ohm 100mW
750¦¸ ¡À1% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm
Resistance:750Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case Style:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Product Range:Erju Series; Temperature Coefficient:± 200Ppm/°C Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-U02F7500X.