Panasonic ERJ-U02F5902X
Res Thkflm Anti-sulfurated 0402 59K Ohm 1% SMD
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-29.79%
相关零件
PanasonicERJ-U02F6042X
Res Thick Film 0402 60.4K Ohm 1% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-U02F6202X
Res Thick Film 0402 62K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 54.9K Ohm 1% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 56K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
描述
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 59KOHM