Panasonic ERJ-U02F3901X
Res Thick Film 0402 3.9K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet0 页0 年前
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
Newark
Farnell
3 个月趋势:
-0.12%
相关零件
PanasonicERJ2RKF3901X
Res Thick Film 0402 3.9K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ2RKF4021X
Res Thick Film 0402 4.02K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 3.6K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Thick Film 0402 3.9K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thkflm Anti-Sulfurated 0402 3.9K Ohm 1% Smd Rohs Compliant: Yes
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 3.9KOHM
RES 3.9K OHM 1% 1/10W 0402 SMD
RES, THICK FILM, 3K9, 1%, 0.1W, 0402, RE