Panasonic ERJ-U02F3241X
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 3240ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页8 年前
3 个月趋势:
-0.04%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-2RKF3241X
Res Thick Film 0402 3.24K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 3.3K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ2RKF3001X
Res Thick Film 0402 3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 3.3K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Res Thick Film 0402 3.24K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 3.24KOHM
RES 3.24K OHM 1% 1/10W 0402 SMD