Panasonic ERJ-U02F2322X
Res Thick Film 0402 23.2K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJ-2RKF23R2X
Res Thick Film 0402 23.2 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
200mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 22Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 22.1 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2RKF24R9X
Resistor Thick Film 0402 24.9 Ohm 1% 1/10W 100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-2RKF22R1X
Res Thick Film 0402 22.1 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 23.2ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 23.2KOHM
Resistance:23.2Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant; Product Range:Erju Series; Voltage Rating:50V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-U02F2322X.