Panasonic ERJ-U02F2263X
Res Thick Film 0402 226K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页8 年前
Datasheet8 页8 年前
3 个月趋势:
+30.92%
相关零件
PanasonicERJ-2RKF2263X
Res Thick Film 0402 226K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ2RKF2203X
Res Thick Film 0402 220K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 243K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 226KOHM
0402 Anti-Sulfurated Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-U02F2263X
RES 226K OHM 1% 1/10W 0402 SMD