Panasonic ERJ-U02F2262X
Res Thick Film 0402 22.6K Ohm 1% 1/10W 200ppm/C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页5 年前
Datasheet0 页0 年前
3 个月趋势:
-0.57%
相关零件
PanasonicERJ-2RKF2262X
Res Thick Film 0402 22.6K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 22K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERJ2RKF2402X
Res Thick Film 0402 24K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 23.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 22.6KOHM
22.6K¦¸ ¡À1% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*350¦Ìm