Panasonic ERJ-U02F18R0X
Res Thick Film 0402 18 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页8 年前
Electro Sonic
Newark
Farnell
3 个月趋势:
+129%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-21
相关零件
Res Thick Film 0402 18 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ2RKF18R0X
Res Thick Film 0402 18 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-2RKF18R2X
Res Thick Film 0402 18.2 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-2RKF17R8X
Res Thick Film 0402 17.8 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 18ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 0402 18 OHM 1% SMD
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 18OHM
RES, THICK FILM, 18R, 1%, 0.1W, 0402, REEL
Panasonic ERJU02F18R0X - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Res, Thick Film, 18R, 1%, 0.1W, 0402; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:18Ohm; Potencia Nominal:100Mw; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:50V; Tipo De Resistencia:0402 [1005 Metric] |Panasonic ERJ-U02F18R0X