Panasonic ERJ-U02F1622X
ERJ Series 0402 16.2 kOhm ±1% 0.1 W ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页8 年前
Datasheet8 页8 年前
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicERJ-2RKF1622X
Res Thick Film 0402 16.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 15K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERJ2RKF1502X
Res Thick Film 0402 15K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 17.4K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RES THKFLM ANTI-SULFURATED 0402 16.2K OHM 1% SMD