Panasonic ERJ-U02F1503X
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 150000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Electro Sonic
Farnell
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
描述
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 150Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 150KOHM
Panasonic ERJU02F1503X - Anti-Sulfurated Chip Resistors
RES 150K OHM 1% 1/10W 0402 SMD
RES, THICK FILM, 150K, 1%, 0.1W, 0402, R
Res, Thick Film, 150K, 1%, 0.1W, 0402; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:150Kohm; Potencia Nominal:100Mw; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:50V; Tipo De Resistencia:0402 [1005 Metric] |Panasonic ERJ-U02F1503X