Panasonic ERJ-S1TJ222U
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet8 页8 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ222U
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity3-1622820-1
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 2200ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
TE Connectivity3-1622820-1
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 5%, 2.2K ohm