Panasonic ERJ-S1TJ102U
Res Thick Film 2512 1K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
相关零件
TE Connectivity1-1622820-4
Res Thick Film 2512 1K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ102U
Res Thick Film 2512 1K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity1-1622820-4
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 1K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 1K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
描述
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 2512 5%, 1K ohm
Thick Film Resistors - SMD 2512 1.0Kohms 5% Anti-Sulfur AEC-Q200