Panasonic ERJ-PB3B2100V
Thick Film Resistors - SMD 0603 Anti-Surge Res. 0.1%, 210ohm
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.48%
相关零件
Yageo GroupRT0603BRD07210RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 210Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD07200RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 200Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 191ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
ERJ 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±50ppm/C 210Ohms 0.2W 1/5W
RES SMD 210 OHM 0.1% 1/5W 0603
CHIP RES, THICK FILM, 210R, 0.2W, 0603;; CHIP RES, THICK FILM, 210R, 0.2W, 0603; Resistance:210ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:200mW; Resistor Case / Package:0603 ^1608 Metric]; Resistor Technology:Thick F