Panasonic ERJ-PA3F9091V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 9.09k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页5 年前
Panasonic
Farnell
element14 APAC
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
PanasonicERJPA3F8201V
Res Thick Film 0603 8.2K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 8.2K Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERJ-PA3F8661V
Res Thick Film 0603 8.66K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Anti-Surge Thick Film 0603 8.25k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
TE Connectivity / AMP2-2176177-2
Fixed Resistor, Thick Film, 0.2W, 8200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD 0603 9.09Kohm 1% 100 PPM / C Anti-Surge AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 9090ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 9090 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR / 0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR 1% 9.09KOHM
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPA3F9091V
RES SMD 9.09K OHM 1% 1/3W 0603
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 9K09