Panasonic ERJ-P08J750V
Res Thick Film 1206 75 Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页5 年前
Panasonic
JRH Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ750V
Res Thick Film 1206 75 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-P08J680V
Res Thick Film 1206 68 Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0612 75 Ohm 5% 1.5W ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 75 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.66W, 75ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 75 ½, 5 %, 0.66 W
Panasonic SCT
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.667W 2/3W 75Ohm ±200ppm/C
THICK FILM SMNT RESISTOR 1206 CASE 75OHM +/-5% 0.66W +/-200PPM/DEGC