Panasonic ERJ-P08J5R1V
Res Thick Film 1206 5.1 Ohm 5% 0.667W(2/3W) -100ppm/C to 600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet8 页8 年前
Future Electronics
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-99.89%
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ5R1V
Res Thick Film 1206 5.1 Ohm 5% 0.25W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 5.1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 500ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ8GEYJ4R7V
Res Thick Film 1206 4.7 Ohm 5% 1/4W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8GEYJ5R6V
Res Thick Film 1206 5.6 Ohm 5% 0.25W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 5.1ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 5.1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
ERJ FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% -100/ +600ppm/C 5.1Ohm 0.667W 2/3W
Res Thkflm 1206 5.1 Ohm 5% 1/3W 200Ppm/ C Smd
Thick Film Resistors - SMD 1206 5.1ohms 0.66W 5% Tol AEC-Q200
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 5%, 5.1ohm, 7 Reel