Panasonic ERJ-P08J224V
Res Thick Film 1206 220K Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet8 页11 年前
Farnell
Master Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.06%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ224V
Res Thick Film 1206 220K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 220000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 220K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
SMD Chip Resistor, 220 kOhm, ± 5%, 250 mW, 1206 [3216 Metric], Thick Film, General Purpose
描述
Res Thick Film 1206 220K Ohm 5% 0.667W(2/3W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 220000 ½, 5 %, 0.66 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.66W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1206 220Kohms 0.66W 5% AEC-Q200
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 220Kohm, 7 inch ree
1206 (3216Metric) 1206 ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.667W 2/3W 220kOhms ±200ppm/C