Panasonic ERJ-P08J180V
Res Thick Film 1206 18 Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
Electro Sonic
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-93.92%
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ180V
Res Thick Film 1206 18 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 18ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 18 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 18 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 18Ohm 0.25W 1/4W
描述
ERJ Series 1206 18 Ohm 0.66 W ±5 % ±200 ppm/°C Anti-Surge Thick Film Resistor
ERJ FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 18Ohm 0.667W 2/3W
Res Thkflm 1206 18 Ohm 5% 1/3W 200Ppm/ C Smd
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 18ohm, 7 inch reel
Thick Film Resistors - SMD 1206 18ohms 0.66W 5% AEC-Q200