Panasonic ERJ-P08J120V
Res Thick Film 1206 12 Ohm 5% 0.33W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet8 页8 年前
Future Electronics
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-36.78%
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ120V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 12ohm, 7 inch
Res Thick Film 1206 12 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Resistor Thick Film 1206 12 Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 12Ohm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 12ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8GEYJ110V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 15000000ohm, 200V, 10% +/-Tol, Surface Mount, 1206
描述
ERJ Series 1206 120 Ohm 0.66 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
ERJ FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 12Ohm 0.667W 2/3W
Anti-Surge Chip Resistor, 1206 12ohm, 7 inch reel