Panasonic ERJ-L14UJ42MU
Res Thick Film 1210 0.042 Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±300ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
Panasonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-L14KF39MU
Res Thick Film 1210 0.039 Ohm 1% 0.33W ±300ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R04L
Low Ohmic Chip Resistor Thick Film 1210 40mOhm 1% Paper T/R
描述
Thick Film Chip Res Low Ohmic 1210 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-L14UJ42MU
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.042ohm, 0.1177V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Current Sense Resistors - SMD 1210 42mOhm 5% Curr Sense AEC-Q200