Panasonic ERJ-L08UJ75MV
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 5% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet10 页8 年前
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-8BWJR075V
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-L08UF75MV
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
250mW Thick Film Resistors ±5% ±1000ppm/℃ 75mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP2-2176056-2
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.075ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
250mW Thick Film Resistors ±1000ppm/℃ ±1% 75mΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Thick Film Chip Res, Low Ohmic,1206, 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-L08UJ75MV
Thick Film Chip Res, Low ohmic,1206, 5% 75 mili oh
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.333W 1/3W 75mOhm ±100ppm/C