Panasonic ERJ-L03UJ82MV
Res Thick Film 0603 0.082 Ohm 5% 0.2W(1/5W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
Panasonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-3BWJR082V
Res Thick Film 0603 0.082 Ohm 5% 0.25W ±150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-3BWJR075V
Res Thick Film 0603 0.075 Ohm 5% 0.25W ±150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRLP73M1JR082JTD
Res Thick Film 0603 0.082 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±400ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-3BWFR082V
Res Thick Film 0603 0.082 Ohm 1% 0.25W ±150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP2176052-5
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.075ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity / AMP2176051-6
Res Thick Film 0603 0.082 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±400ppm/C Pad SMD T/R Automotive
描述
Thick Film Chip Res Low Ohmic 0603 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-L03UJ82MV
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 0.082ohm, 0.1281V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603