Panasonic ERJ-H3EF2212V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 22100ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Panasonic
TME
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2020-11-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
描述
Panasonic ERJH3EF2212V - High Temperature Chip Resistors
RES 22.1K OHM 1% 1/8W 0603
0603 THK CHIP 22.1K 0.125W 1%
RES, 22K1, 1%, 0.125W, 0603;
Resistor, 22K1, 0.125W, Thick Film, 0603; Resistance:22.1Kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Temperature Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJH3EF2212V