Panasonic ERJ-B1CFR039U
Res Thick Film 1020 0.039 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Newark
element14 APAC
相关零件
TE Connectivity / AMP2-2176157-8
SMD Current Sense Resistors, TLM Series, 0.039 ohm, 750 mW, 1%, 2010 [5025 Metric]
Res Metal Strip 2010 0.039 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.039ohm, 0.1396V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
TE Connectivity / AMP2-2176157-7
SMD Current Sense Resistors, TLM Series, 0.036 ohm, 750 mW, 1%, 2010 [5025 Metric]
Res Thick Film 2010 0.036 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1200ppm/C Epoxy Pad SMD
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.039ohm, 200V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Wide 2010 (5025Metric) 1020 FIXED RESISTOR ERJ 0.098Lx0.197W 2.50mmx5.00mm 2W 39mOhm ±200ppm/C
Panasonic ERJB1CFR039U - Current Sensing Chip Resistors
2010 Wide terminal SMD resistor, 2010 Wide termina
CURRENT SENSE RES, 0R039, 1%, 2 W, 1020; Resistance: 0.039ohm; Product Range: ERJB1 Series; Resistor Case Style: 1020 [2550 Metric]; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Element Material: Thick Film; Temperat
Thick Film Resistor, 0.039Ohm, 1%, 2010; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:0.039Ohm; Potencia Nominal:2W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tipo De Resistencia:2010 Wide; Tipo De Empaquetado:Cinta Precortada |Panasonic ERJB1CFR039U