Panasonic ERJ-B1CFR022U
Res Thick Film 1020 0.022 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页5 年前
Panasonic
Farnell
Master Electronics
element14 APAC
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
TE ConnectivityTLM2HDR022FTE
SMD Current Sense Resistors, TLM Series, 0.022 ohm, 750 mW, 1%, 2010 [5025 Metric]
Res Thick Film 2010 0.022 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1200ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Yageo GroupRL2010FK-070R02L
Res Thick Film 2010 0.02 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res, 0R02, 0.75W, Thick Film, 2010 Rohs Compliant: Yes |Koa UR73D2HTTE20L0F
Res Metal Strip 2010 0.022 Ohm 1% 1/2W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Res Metal Strip 2010 0.022 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive Bulk
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.022ohm, 200V, 1% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Panasonic ERJB1CFR022U - Current Sensing Chip Resistors
2010 Wide terminal SMD resistor, 2010 Wide termina
CURRENT SENSE RES, 0R022, 1%, 2 W, 1020; Resistance: 0.022ohm; Product Range: ERJB1 Series; Resistor Case Style: 1020 [2550 Metric]; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Element Material: Thick Film; Temperat
Resistor, Thick Film, 0.022Ohm, 1%, 2010; Resistance:0.022Ohm; Product Range:Erj-B1 Series; Resistor Case/Package:2010 Wide; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Thick Film; Product Length:2.5Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJB1CFR022U