Panasonic ERJ-A1BFR75U
Res Thick Film 2512 0.75 Ohm 1% 1.33W 100ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Master Electronics
Electro Sonic
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-01-15
相关零件
TE Connectivity / AMP2-1622824-5
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.68ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
KOA SpeerSL1TTER750F
Surface Mount Molded Current Sense Resistor, 1W, SL1, -55°C to +180°C, RoHS
PanasonicERJ-A1BFR68U
Res Thick Film 1225 0.68 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 0.681 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 0.68ohm, 0.8247V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TRQFR75U
Res Thick Film 2512 0.75 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 0.75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2512 Wide terminal SMD resistor, 2512 Wide termina
THICK FILM RESISTOR, 0.75OHM, 1%, 2512
Panasonic ERJA1BFR75U - Current Sensing Chip Resistors
Thick Film Resistor, 0.75Ohm, 1%, 2512; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:0.75Ohm; Potencia Nominal:1.33W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tipo De Resistencia:2512 Wide; Tipo De Empaquetado:Cinta Precortada |Panasonic ERJ-A1BFR75U