Panasonic ERJ-8GEYJ515V
Res Thick Film 1206 5.1M Ohm 5% 0.25W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
JRH Electronics
Newark
Burklin Elektronik
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.01%
相关零件
Yageo GroupRC1206JR-075M1L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 5.1MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 5.1M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 5100000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206JR-075M6L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 5.6MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206JR-074M7L
Res Thick Film 1206 4.7M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 5.6M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Molded SMD Automotive Paper T/R
描述
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 5.1Mohm, 7 inc
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 5100000ohm, 200V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1206 5.1Mohms 5% Tol AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 5100000 ½, 5 %, 0.25 W
Panasonic SCT
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 5.1MOhm -400/ +150ppm/C
Panasonic ERJ8GEYJ515V - General Purpose Chip Resistors
Res, Aec-Q200, Thick Film, 5M1, 1206; Resistance:5.1Mohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:250Mw; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:200V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ8GEYJ515V