Panasonic ERJ-8GEYJ3R6V
Res Thick Film 1206 3.6 Ohm 5% 0.25W(1/4W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Punched T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
JRH Electronics
Burklin Elektronik
DigiKey
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.12%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 3.6ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 3.6 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Yageo GroupRC1206JR-073R6L
Res Thick Film 1206 3.6 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 3.9 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 3.3 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
ERJ Series 1206 3.6 Ohm 0.25 W ±5 % Tolerance SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.6ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1206 3.6ohms 5% Tol AEC-Q200
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 3.6Ohm -100/ +600ppm/C