Panasonic ERJ-8BWJR011V
Res Thick Film 1206 0.011 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PanasonicERJ-B2CJR011V
Res Thick Film 0612 0.011 Ohm 5% 1W 0ppm/C to 300ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-8CWJR011V
1206 LOW RESISTANCE CHIP RESISTOR / 1206 CHIP RESISTOR, 11 MILI OHM, 5%
PanasonicERJ8CWJR010V
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 5% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRLP73V2BR011JTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.011ohm, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 0.011 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 350ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityRLP73V2BR012JTD
Res High Power Current Sense Thick Film 1206 0.012 Ohm 5% 1/2W ±600ppm/°C Molded Paper T/R
描述
Thick Film Chip R,1206,Ultra Low ohmic5% 11 mili ohm, 5%
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.011ohm, 0.1049V, 5% +/-Tol, 0,200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 1W 11mOhm ±200ppm/C