Panasonic ERJ-6RBD1302V
Res Precision Thick Film 0805 13k Ohm 0.5% 1/10W ±50ppm/°C Molded Paper T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Newark
Farnell
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-PB6D1302V
Res Thick Film 0805 13K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-6RBD1202V
Res Thick Film 0805 12K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805DRE0712KL
125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 12kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805DRE0711K8L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 11.8kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERA-6AED133V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 13,000 OHM
Yageo GroupRT0805DRE0713KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 13kOhm 0.5% Paper T/R
描述
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 13000ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Precision Thick Film Chip Resistor, 13000 ½, 0.5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6RBD1302V - General Purpose Chip Resistors
Res, 13K, 0.5%, 0.1W, 0805, Thick Film; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:13Kohm; Product Range:Erj6R Series; Voltage Rating:150V; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:100Mw; Resistance Tolerance:± Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6RBD1302V