Panasonic ERJ-6GEYJ435V
Res Thick Film 0805 4.3M Ohm 5% 0.125W(1/8W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
element14 APAC
TME
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+63.38%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Res Thick Film 0805 4.3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 4.3M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 3900000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
CRCW FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 4.7MOhm 0.125W 1/8W
Yageo GroupRC0805JR-074M7L
Res Thick Film 0805 4.7M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805JR-073M9L
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 3.9MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 4.3 MΩ, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ435V
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% -400/ +150ppm/C 4.3MOhm 0.125W 1/8W
ERJ Series 0805 4.3MOhm 0.125W ±5% -400/+150 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 4.3Mohm, 7 in
125mW Thick Film Resistors ±5% -400ppm/℃~+150ppm/℃ 4.3MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 4300000ohm, 150V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Chip Resistor, 4300000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
RES, THICK FILM, 4M3, 5%, 0.125W, 0805
Panasonic ERJ6GEYJ435V - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 4.3 Mohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-6GEYJ435V
RES, 4M3, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 4.3Mohm; Product Range: ERJ6E Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance To