Panasonic ERJ-6DQFR22V
Res Thick Film 0805 0.22 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
3 个月趋势:
+27.32%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Yageo GroupPT0805FR-070R22L
PT FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 220mOhm 0.125W 1/8W
Yageo GroupPT0805FR-070R2L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 0805 200mOhm 1% Paper T/R
Yageo GroupPT0805FR-7W0R2L
Res Thick Film 0805 0.2 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ6RQFR22V
Res Thick Film 0805 0.22 Ohm 1% 0.125W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ6BQFR22V
Res Thick Film 0805 0.22 Ohm 1% 1/3W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP1-2176053-6
Res Thick Film 0805 0.22 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±300ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive
描述
Res, 0R22, 0.5W, 0805, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6DQFR22V
ERJ 0805 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 220mOhms 0.5W 1/2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.22ohm, 0.3317V, 1% +/-Tol, 0,100ppm/Cel, Surface Mount, 0805