Panasonic ERJ-6BSJR12V
Thick Film Chip Res 0805 Low Ohmic 2% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-6BSJR12V
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-02-12
相关零件
TE ConnectivityRL73K2BR12JTD
Res Thick Film 1206 0.12 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP5-1622825-4
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.12ohm, 0.1225V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6RSJR12V
Thick Film Chip Res, 0805, Low Ohmic,1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6RSJR12V
Yageo GroupRL0805JR-070R12L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.12ohm, 0.1225V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6DSJR12V
Res Thick Film 0805 0.12 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±150ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 120 mΩ, 0.33 W, ±5 %, ERJ6BSJR12V
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.12ohm, 0.199V, 5% +/-Tol, 0,250ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Current Sense Resistors - SMD 0805 0.12ohm 5% Curr Sense AEC-Q200