Panasonic ERJ-6BQFR82V
Res Thick Film 0805 0.82 Ohm 1% 0.33W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
TE Connectivity / AMP3-2176053-0
Res Thick Film 0805 0.82 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6RQFR82V
Res Thick Film 0805 0.82 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±250ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL0805FR-070R82L
Res Thick Film 0805 0.82 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.75ohm, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRL0805FR-7W0R82L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.82ohm, 0.4528V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.82ohm, 0.5202V, 1% +/-Tol, 0,250ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Current Sense Resistors - SMD 0805 0.82ohm 1% Curr Sense AEC-Q200
Smd Current Sense Resistors, Aec-Q200 Erj Series, 0.82 Ohm, 250 Mw, - 1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6BQFR82V
SMD Thick Film 0805 0,125W 1% 0,82R