Panasonic ERJ-3RQJR82V
Res Thick Film 0603 0.82 Ohm 5% 0.1W ±300ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet4 页9 年前
JRH Electronics
Burklin Elektronik
Electro Sonic
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+42.21%