Panasonic ERJ-3RBD6800V
Res Thick Film 0603 680 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
Panasonic
Newark
Farnell
TME
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-02-02
相关零件
PanasonicERJ-PB3D6800V
Res Thick Film 0603 680 Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRE0603DRE07680RL
Res Thick Film 0603 680 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ3RBD6200V
Res Thick Film 0603 620 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603DRE07680RL
Res Thin Film 0603 680 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-PB3D6810V
Res Thick Film 0603 681 Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603DR-07680RL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 680Ohm 0.5% Paper T/R
描述
Res Thick Film 0603 680 Ohm 0.5% 1/16W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Avnet Japan
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±50ppm/C 680Ohm 0.1W 1/10W
Thick Film Resistors - SMD 0603 Resistor 0.5% 50ppm 680Ohm
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 680ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Precision Thick Film Chip Resistor, 680 ½, 0.5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3RBD6800V - General Purpose Chip Resistors
Res, 680R, 0.5%, 0.1W, 0603, Thick Film; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:680Ohm; Product Range:Erj3R Series; Voltage Rating:50V; Resistor Element Material:Thick Film; Power Rating:100Mw; Resistance Tolerance:± Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ3RBD6800V