Panasonic ERJ-3GEYJ685V
Res Thick Film 0603 6.8M Ohm 5% 0.1W(1/10W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.26%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 6800000ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603JR-076M8L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 6.8MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 6.8M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0603JR-076M8L
PanasonicERJ-U03J685V
Thick Film Resistors - SMD 0603 5% 6.8Mohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Yageo GroupRC0603JR-076M2L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 6.2MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Thick Film Chip Res, 0603, 1/16W 5%; 6.8Mohm, 7 Inch Reel Rohs Compliant: Yes
100mW Thick Film Resistors ±5% -400ppm/℃~+150ppm/℃ 6.8MΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 6800000ohm, 75V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0603
ERJ3G SER THICK FILM SMNT FIXED RESTR 0603 CASE 6.8MOHM +/-5%.1W -400TO+150PPM/C
Thick Film Chip Resistor, 6800000 ½, 5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 6.8MOhm -400/ +150ppm/C