Panasonic ERJ-1WYJ115U
Resistor 1.1M Ohm 1W 5% 2512
价格与库存
相关零件
PanasonicERJ1TYJ115U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-1TYJ115U
PanasonicERJ-1TYJ105U
Res Thick Film 2512 1M Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity1-1622820-7
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 1000000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1000000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-071ML
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 1MΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRGH2512J1M0
Res Thick Film 2512 1M Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD T/R
描述
RESISTOR 1.1M OHM 1W 5% 2512